Zobacz również

Bezinwazyjny lifting

Bezinwazyjny lifting

Zapewne wiele kobiet chętnie poddałoby się zabiegowi liftingu twarzy, gdyby nie obawa przed bólem oraz bliznami, które towarzyszą tego typu zabiegom chirurgicznym. Istnieje jednak możliwość osiągnięcia podobnego efektu bez użycia skalpela, za pomocą zupełnie bezinwazyjnej metody HIFU.


Technologia HIFU (ang. High Intensity Focused Ultrasound) polega na zastosowaniu fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości, które powodują przegrzanie tkanek znajdujących się pod skórą. Następnie tkanki te ulegają obkurczeniu oraz uszkodzeniu, po czym rozpoczyna się proces naprawczy i następuje wzmożona produkcja kolagenu, który ma zbawienny wpływ na jędrność oraz elastyczność naszej skóry.

Metoda ta jest stosowana już od jakiegoś czasu, choć do tej pory jej zastosowanie opierało się przede wszystkim na leczeniu chorób nowotworowych. Obecnie, od kilku już lat, używana jest do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu, którego pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, natomiast na ostateczny rezultat należy poczekać kilka miesięcy. Podczas wykonywania zabiegu nie ulega uszkodzeniu wierzchnia warstwa naskórka, dzięki czemu nie ma konieczności rekonwalescencji, a do codziennych obowiązków można powrócić od razu.

W czasie zabiegu pacjent może odczuwać pewien dyskomfort, a skóra po jego zakończeniu może być nieco zaczerwieniona, jednak te objawy po krótkim czasie mijają. Oprócz liftingu, wskazaniami do wykorzystania technologii HIFU są między innymi wiotka skóra, nadmiar tkanki tłuszczowej, brak elastyczności skóry, a także podwójny podbródek. Wskutek zabiegu poprawia się owal twarzy oraz napięcie skóry, a także dochodzi do redukcji zmarszczek. Daje on spektakularne i długotrwałe efekty, które utrzymują się przez około dwa lata, choć nie wymaga powtarzania całej serii zabiegów. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że mimo tak widocznych efektów, nie następuje żadna zmiana rysów twarzy, dzięki czemu efekt jest naturalny i łagodny. Zabieg nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań, a na jego wykonanie potrzeba około pół godziny. Dodatkowym atutem tej metody jest fakt, że można ją stosować przez cały rok, niezależnie od pory roku, a wysokie nasłonecznienie nie wpływa negatywnie na stan skóry. 

Jako zabieg niechirurgiczny, który nie wymaga dużych nakładów czasowych oraz rekonwalescencji, a przy tym daje widoczne i trwałe efekty, jest to zdecydowanie godna polecenia opcja dla zwolenników bezinwazyjnych metod leczenia.

Komentarze (6)
Dominika

14.07.2020

Prosty i szybki zabieg, który daje super efekty! Teraz mogę już śmiało napisać, nie potrzebnie tak bardzo się obawiałam :)

Adres IP: ***.***.**.51

Krystyna

14.07.2020

Bezinwazyjny lifting to dla mnie zupełna nowość, jednak bardzo szybko zdecydowałam się na ten zabieg w związku jako że absolutnie darzę zaufaniem swojego specjalistę. Efekty są po prostu świetne!

Adres IP: ***.***.**.51

karp

22.05.2019

Ciekawe.. może sie zdecyduje. ile lifting bezinwazyjny sie utrzymuje bo to pewnie nie jest mocno trwala metoda, prawda??

Adres IP: **.***.**.111

Klient

21.05.2019

Serdecznie polecam bezinwazyjny lifting twarzy w Dr Prada Piaseczno naprawde efekt WOW

Adres IP: **.***.**.111

Artur Frankiewicz

21.05.2019

Korzystałem z liftingu który jest nieinwazyjny naprawde swietna sprawa a efekty widoczne golym okiem, swietnie ze medycyna poszla tak do przodu :)

Adres IP: **.***.**.111

Zuza

18.03.2019

Bezinwazyjny lifting jest to zabieg niechirurgiczny, który nie wymaga dużych nakładów czasowych oraz rekonwalescencji, a przy tym daje widoczne i trwałe efekty, jest to zdecydowanie godna polecenia opcja dla zwolenników bezinwazyjnych metod leczenia. Bezinwazyjny lifting twarzy w Warszawie wykonuje się w klinice medycyny estetycznej Dr Parda. Jestem pod wrażeniem wykonanego zabiegu, efekt wręcz natychmiastowy i zadowalający, a i również bezbolesny. Dr Parda to bardzo ciepła i życzliwa osoba. Polecam

Adres IP: **.***.**.111

Dodaj swój komentarz
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)