Zobacz również

BURN4ALL EXTREME profesjonalny spalacz tłuszczu

BURN4ALL EXTREME profesjonalny spalacz tłuszczu

Uzyskanie idealnej- szczupłej i wyrzeźbionej sylwetki to marzenie wielu osób. Nic dziwnego w czasach, kiedy piękny i młody wygląd zyskuje na wartości, nikt nie chce odbiegać od ogólnie przyjętego kanonu piękna. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Przetworzona żywność, brak ruchu i siedzący tryb życia to przeciwnicy, z którymi nie łatwo sobie poradzić. Wiąże się to z intensywnym, a przede wszystkim regularnym wysiłkiem fizycznym połączonym ze zbilansowaną dietą. Z pomocą przychodzi także medycyna estetyczna, która oferuje szereg zabiegów mających na celu szybkie i bezinwazyjne wymodelowanie sylwetki. Wspomagać się można również suplementacją diety przyjmując popularne spalacze tłuszczu. Tylko takie wielotorowe działanie pozwoli uzyskać idealną figurę i zachować ją na długo.

Jednym z bardzo skutecznych, a jednocześnie bezpiecznych spalaczy tłuszczu jest Burn4all Extreme. To profesjonalny preparat z optymalnie dobranym składem. Zawiera on 5 ekstraktów, dzięki którym redukcja tkanki tłuszczowej jest znacznie szybsza. Dodatkowo zawarta w tym preparacie tyrozyna i kofeina daje dodatkowe źródło energii. Skład wzbogacony został także o ekstrakt z zielonej kawy, ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego czy kakaowca. Wpływają one na zmniejszenie apetytu, a także spalają tkankę tłuszczową. Dużą zaletą tych ekstraktów jest także pomoc w redukcji cellulitu. Dzięki temu utrata zbędnych kilogramów staje się realna i szybka. Stosowanie tego specyfiku sprawia, że treningi są dłuższe, bardziej intensywne i nastawione na dużo bardziej efektywne spalanie tłuszczu.


Odchudzanie i kształtowanie wymarzonej sylwetki, warto wspomóc zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Doskonałe efekty można osiągnąć przy pomocy zabiegu liftingującego HIFU ULVERIN. Jest to zabieg nieinwazyjny, którego jednym z efektów jest napięcie skóry. Skoncentrowana energia ultradźwiękowa dostarczane jest do fundamentalnych warstw skóry. Inicjuje ona naturalną reakcję organizmu w postaci wzrostu produkcji nowego kolagenu. Jest to też zabieg termiczny, który sprawia, że tkanka tłuszczowa ulega kontrolowanemu zniszczeniu, przez to, że kolagen w tkance podskórnej ulega podgrzaniu. Dzięki temu oprócz napięcia skóry, a tym samym jej odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek zabieg ten uszkadza komórki tłuszczone, np. fałdki brzuszne.
Z tego też względu jest szczególnie polecany dla kobiet po ciąży, ponieważ z jednej strony spala tłuszcz, a z drugiej modeluje rozciągniętą i pomarszczoną skórę. Zabieg ten wykonywany jest w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda. Jego niewątpliwa zaletą jest skuteczne ujędrnienie ciała nie tylko w okolicach brzucha, ale także ud, pod kolanami, ramion czyli tych wszystkich rejonów gdzie redukcja tkanki tłuszczowej jest bardzo trudna przy pomocy samej diety czy ćwiczeń. Efekty są długotrwałe. Niektórzy pacjenci zauważają je od razu po zabiegu, jednak właściwe rezultaty widoczne są po około 2-3 miesiącach od zabiegu.

Komentarze (3)
Monika

14.07.2020

Mi taki zabieg bardzo pomógł po przebytej ciąży, swoimi siłami nie byłam w stanie doprowadzić okolic ud i brzucha to stanu "z przed". Warto zastanowić się na skorzystaniem, ja polecam.

Adres IP: ***.***.**.51

Patrycja

14.07.2020

Utrzymanie sylwetki poprzez stałą aktywność fizyczną to nie jest dla mnie jakiś specjalny problem ale coraz częściej zastanawiam się nad zabiegiem liftingującym, niestety skóra twarzy mocno zaczyna podkreślać mój wiek co nie idzie w parzę z pięknie wypracowanym ciałem.

Adres IP: ***.***.**.51

Natalia

14.07.2020

Doskonały suplement, tyrozyna i kofeina w składzie bardzo pomagają energetycznie przy dużym wysiłku z jakim wiąże się intensywna praca nad idealną sylwetką.

Adres IP: ***.***.**.51

Dodaj swój komentarz
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ocena: 5/5 (4 opinie)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)