Zobacz również

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna

W trosce o komfort kobiet, powstaje coraz więcej możliwości upiększania ciała, w tym także okolic intymnych. Zabiegi tego typu mają na celu zarówno poprawę wyglądu narządów oraz ich odmłodzenie, jak i polepszenie jakości życia. Pomogą one zarówno pokonać ewentualne dolegliwości, jak i nabrać więcej pewności siebie, która znacząco wpłynie na każdą sferę życia kobiety. 


Ginekologia estetyczna Warszawa oferuje zabiegi dla pań w każdym wieku. Często mają one na celu przywrócenie stanu sprzed ciąży i porodu, czego przykładem może być lifting pochwy. Wykonuje się go u kobiet, u których po urodzeniu dziecka nastąpiło jej rozluźnienie, a sam zabieg polega na obkurczeniu pochwy za pomocą lasera, a następnie nawilżenie jej za pomocą mezokoktajli. Bardzo popularnym zabiegiem jest również rewitalizacja okolic intymnych, czyli ich mezoterapia, która przeznaczona jest dla pań cierpiących z powodu braku elastyczności i nadmiernej suchości tych okolic.
Zabiegiem znacznie bardziej nastawionym na estetykę narządów jest wypełnianie warg sromowych, które polega na wstrzyknięciu w nie kwasu hialuronowego. Dzięki niemu zyskujemy efekt odmłodzenia okolic intymnych, na które proces starzenia wpływa równie mocno, jak na naszą twarz. Istnieje także możliwość nadania im odpowiedniego kształtu oraz rozmiaru za pomocą tak zwanej labioplastyki. Używanie wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego jest całkowicie bezpieczne i odwracalne, dzięki czemu efekt jest w pełni naturalny.

 

Zobacz powiązane artykuły powiązane z Medycyna Estetyczna:

  

Wpisy do innych strony www Flebologii Profesjonalny gabinet medycyny estetycznej Warszawa:

 

Problemem, który często dotyka kobiety po porodzie lub w trakcie menopauzy, jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Istnieje jednak sposób, aby sobie z tą dolegliwością poradzić, a jest nim laserowe leczenie przypadłości. Metoda ta polega na fototermicznym obkurczeniu pochwy, dzięki czemu jej ściana zostaje wzmocniona, a w konsekwencji obkurczeniu ulegają tkanki. To prowadzi do zmniejszenia kąta nachylenia cewki moczowej, która znów zaczyna funkcjonować prawidłowo. Szeroki wybór dostępnych metod sprawia, że każda kobieta może znaleźć rozwiązanie swojego problemu.

Dzięki zabiegom z dziedziny ginekologii estetycznej kobieta ma możliwość pokonania nie tylko przykrych dolegliwości intymnych, ale także swoich kompleksów. W związku z dążeniem do perfekcji i częstym niezadowoleniem kobiet z ich wyglądu, po pomoc można zwrócić się do jednej z klinik oferujących tego typu zabiegi. Dzięki temu zwiększy się zarówno poczucie wartości pacjentki, ale także jej komfort oraz jakość życia.

Komentarze (4)
Magda

14.07.2020

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego w kwestii estetyki ciała są dzisiaj niemalże ogólnie dostępne, wybierając renomowane miejsca dodatkowo otrzymujemy pożądaną jakość i bezpieczeństwo ich wykonania, ja coraz częściej korzystam z takich usług.

Adres IP: ***.***.**.51

Kasia

14.07.2020

Zabieg z zakresu labioplastyki na który zdecydowałam się po licznych konsultacjach z lekarzem, wniósł dużo komfortu którego tak bardzo potrzebowałam. Polecam każdej pani, warto pytać specjalistów.

Adres IP: ***.***.**.51

ola

21.05.2019

Witam, jakiś czas temu osuwałam tam bliznę i jestem pod wrażeniem podejścia personelu:) A miejsce po bliźnie pięknie się "goi" polecam Dr Parda

Adres IP: **.***.**.111

ania

25.03.2019

Ginekologia estetyczna oferowana przez gabinet pani Dr Parda jest idealna dla pań w każdym wieku. Dr Parda jest bardzo profesjonalną osobą oraz wie jak zaopiekować się pacjent, aby nie czuł się niekomfortowo. Zabieg jest przeprowadzany bezboleśnie. Przywrócił mi oczekiwany stan przed przeszłą ciążą i porodem. Serdecznie polecam

Adres IP: **.***.**.111

Dodaj swój komentarz
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (2 opinie)